VERİ GİZLİLİĞİ VE KİŞİSEL VERİLER

Kişisel verilerinize yönelik, bizimle iletişime geçtiğinizde bize güvenebilirsiniz. Bu Gizlilik Sözleşmesi, sizin ne tür ve neden veri topladığımız ile birlikte bu veriyi neden kullandığımızı anlamanız için size yardımcı olacaktır.

Şirketimiz  tarafından kişisel verilerin işlenmesine ilişkin daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkte yer alan BNP PARIBAS Finansal Kiralama A.Ş. nin Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

BNP Paribas Finansal Kiralama A.Ş. kişisel verilerin korunması konusunun özellikle dijital ekonomiye geçtiğimiz dönemde öneminin farkındadır.

Müşterilerimize en iyi hizmeti, güvenilir veri koruma politikası çerçevesinde sunmayı taahhüt ediyoruz. Sizinle olan ilişkimize önem vererek, taahhütlerimizi Gizlilik Sözleşmesi ve Bilgi Uyarısı dahilinde resmileştirmeye karar verdik.

TAAHHÜTLERİMİZ

  • Gizlilik

Müşterilerimizin kişisel verilerinin gizli olduğunu ve kanuni bir sebep olmadığı sürece açıklanmayacağını taahhüt ediyoruz.      

  • Yükümlülük

Veri kontrolör ve işleyici sorumluluğumuz kapsamında, kişisel verilerinizin özel koruma ile yönetilmesi gerektiğini biliyoruz. Haklarınızı savunmanıza izin veren gerekli  prosedür ve çözümleri  yerine getirme görevimiz bulunmaktadır.

Kişiye Özel Koruma

 Kişisel verilerinizi gayrimeşru, tesadüfi veya yetkisiz erişim ile açıklanması ve kaybedilmesine yönelik teknik ve organizasyonel  tedbirlerle uygun koruma sağlayacağımızı taahhüt ediyoruz. 

  • Hızlı Çözüm

 Kişisel verileriniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınız süre içerisinde, en hızlı süre içerisinde sizi etkileyebilecek meseleleri önleyebileceğimizi taahhüt ediyoruz.

KİŞİSEL VERİNİZ VE BİZ:

HAKLARINIZ:

HAKLARINIZIN KULLANIMI

Kişisel verilerinize yönelik herhangi bir talep için başvuru formunu kullanabilirsiniz::