– Şirketin sicil numarası: 267312
– Ticaret Unvanı: BNP Paribas Finansal Kiralama A.Ş.
– İşletmenin Merkezi: Gayrettepe Mah. Yener Sok. No.1 Kat:2-3 Beşiktaş İstanbul
– Taahhüt edilen ve ödenen sermaye tutarı: 109.165.058 TL

WEB SİTESİ GİZLİLİK

Genel İlkeler
BNP Paribas Finansal Kiralama A.Ş., BNP Paribas Leasing Solutions iştiraki olup hukuki ilişki içerisinde olduğu kişilerin kişisel bilgilerinin gizli olduğunu ve bu bilgileri  korumayı taahhüt etmektedir . Bu gizlilik bildirimi, BNP Paribas Leasing Solutions iştiraki olan tüm BNP Paribas Leasing Solutions  çalışanları  tarafından görülmektedir.
BNP Paribas Finansal Kiralama A.Ş. den herhangi bir teklif almak istenildiğinde, müşteri hizmetleri veya şirket çalışanları tarafından, mevzuatın veya resmi kurumların zorunlu  gördüğü bazı bilgi ve belgeleri talep etmeleri gerekebilir.
Bu Gizlilik Bildirimi, elde edilen kişisel bilgilerin yasal mevzuat çerçevesinde nasıl kullanılması gerektiğini belirlemektedir.

Diğer web siteleri ile bağlantıları
Bu Gizlilik İlkeleri sadece BNP Paribas Leasing Solutions içindeki şirketlerin web siteleri ile ilgilidir. Bu web sitesi üzerinden erişilen üçüncü şahısların web siteleri bu bildirim kapsamında değildir ve sadece diğer web sitelerine bağlantılara kolaylık sağlamak için eklenmiştir. BNP Paribas Finansal Kiralama A.Ş., üçüncü taraflarca, doğrudan herhangi bir kişisel bilginin işlenmesinden sorumlu değildir.

Kişisel bilgilerin kullanımı
Eğer BNP Paribas Finansal Kiralama A.Ş. tarafından sunulan herhangi bir hizmetin on-line talep edilmesi halinde, ad, soy ad, adres, telefon numarası, e-posta adresi, kimlik bilgileri, ikametgah vs. ilgili diğer kişisel bilgi ve belgeler talep edilecektir.
Bu bilgiler  müşteriler ve üçüncü şahıslarla olan ilişkileri yönetmek ve korumak gibi amaçlar ve mali ve kredi durumu kontrolleri yürütmek; istenen hizmetler sunmak, yeni iş araştırma ve geliştirme; BNP Paribas Leasing Solutions bünyesindeki diğer şirketler mevcut ürün ve hizmetler hakkında bilgi vermek; ve web sitesi kullanım analizi için kullanabilir.
Müşterilerimizin ve üçüncü şahısların edinilen bilgileri sadece  BNP Paribas Leasing Solutions içinde şirketlerle paylaşılır. Bu kapsamda edinilen bilgiler, kurumlar tarafından yazılı olarak talep edilmesi hali müstesna olmak üzere,  üçüncü taraflara ifşa edilmeyecektir.
Elde edinilen herhangi bir kişisel bilgi ancak yasal iş amaçları için kullanılır ve saklanır.

Pazarlama
BNP Paribas Finansal Kiralama A.Ş., sistem ve yasal mevzuatın  elverdiği ölçüde müşterileriyle veya üçüncü şahıslarla, ürün tanıtımı amaçlı,  web sitesi üzerinden iletişim kurabilir. Bu iletişim sırasında edinilmiş olan bilgiler korunacaktır. Belirtilen bu tanıtım amaçlı e-postaların bir daha gönderilmesinin istenilmemesi halinde aşağıda belirtilen adresten irtibat kurulması gerekmektedir. Önceden yapılmış olan aboneliklerden bir e-posta göndermek yoluyla abone olunulan mail listesi iptal edilebilir..

Güvenlik
BNP Paribas Finansal Kiralama A.Ş. yetkisiz erişim, veri kaybı, yanlış kullanım ve açıklanmasına karşı kişisel bilgileri korumak ve korumayı taahhüt eder. Bazen istenilen ürün ve hizmetleri sunmak amacıyla BNP Paribas Leasing Solutions Avrupa Ekonomik Alanı dışında başka bir ülkede veya bölgede faaliyet gösteren partner veya servis sağlayıcı ile  kişisel bilgilerinizi aktarma zorunluluğu hasıl olduğunda söz konusu bilgi ve veri paylaşımı yürürlükte olan mevzuatın izin verdiği ölçüde gerçekleştirilecektir.

Tanımlama Bilgisi  kullanımı
Müşterilerimizin, gelecekte herhangi bir zamanda web sitesini ziyaret etmeleri halinde BNP Paribas Finansal Kiralama A.Ş.’nin  on-line hizmetlerinden daha verimli faydalanabilmek için , ve daha hızlı bağlantı kurabilmek amacıyla, bilgisayarda saklanan bir metin dosyası kaydetmesi gerekecektir. Bu dosya herhangi bir kişisel bilgi saklamak, otomatik veri giriş veya veri toplamak amacıyla değil hızlı erişimi sağlamaya yöneliktir. Ancak Tanımlama bilgilerini içeren dosya bu web sitemizin bazı bölümlerini kullanımını bozabilir.  bilgisayarın tarayıcısının ayarlanması suretiyle giderilmesi mümkündür.

Haklarınız
Müşterilerimizin, kendileri ile ilgili tutabilir kişisel bilgilere, belirlenecek bir yönetim ücreti karşılığında  erişim hakkı mevcuttur. Eğer yanlış bilgilerin düzeltilmesi  ve pazarlama amacıyla kişisel bilgilerin  kullanımının  durdurulmak  istenmesi halinde erişim taleplerinin yazılı olması ve Veri Koruma Yöneticisine iletilmesi  gerekmektedir.


İletişim Bilgileri
İşletmenin Merkezi: Gayrettepe Mah. Yener Sok. No.1 Kat:2-3 Beşiktaş İstanbul
İnternet Adresi : https://leasingsolutions.bnpparibas.com.tr/