KORONAVİRÜS SALGININA KARŞI ALDIĞIMIZ ÖNLEMLER

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ VE İŞ ORTAKLARIMIZ,

BNP PARIBAS FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. OLARAK SİZLERİ BU ZOR ZAMANLARDA DESTEKLEMEK VE AYNI ZAMANDA ÇALIŞANLARIMIZIN SAĞLIĞINI VE GÜVENLİĞİNİ KORUMAK ÜZERE BİR DİZİ OLAĞANÜSTÜ ÖNLEMİ HAYATA GEÇİRİYORUZ.

BNP Paribas Finansal Kiralama A.Ş., Avrupa’da ve dünyada yaşanan Koronavirüs (COVID-19) etkileri kapsamında, tüm müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızın güvenliğini ve ticari faaliyetlerinin devamlılığını sağlamak için özel önlemler almıştır.

BNP Paribas Grubu’nun sağlık departmanları ve yerel resmi makamların yakından takip ettiği güvenlik talimatları doğrultusunda virüs bulaşma riskini azaltmak için öncelikli olarak çalışanlarımız olmak üzere, iş ortaklarımızı, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi korumayı hedefliyoruz.

Yürüttüğümüz tedbirler arasında, çalışanlarımız için evden çalışmanın yaygınlaştırılması yer almaktadır. Süreçlerimizin dijitalleşmesi yönündeki çalışmalarımız, bugün ticari faaliyetlerimizin çoğunu uzaktan yönetmemizi sağlamaktadır. Bu sebeple, çalışma ekiplerimiz operasyonlarımızın tam ve eksiksiz bir şekilde sürdürülebilirliğini sağlamakta ve aynı yüksek kalitede hizmet sunulmasını garanti etmektedir.

Müşterilerimizin beklemeden işlem yapabilmek için aynı zamanda Online İşlem Merkezi  uygulamasından faydalanabileceğini belirtmek isteriz. 

Tüm Genel Müdürlük ve bölge binalarımız standart olarak önceden belirlenen aralıklar ve gün içerisindeki sürece bağlı olarak dezenfekte edilmektedir. Ek olarak, resmi makamların karar ve tedbirleri doğrultusunda çalışanlarımızın yurtdışı iş seyahatleri ve eğitimleri durdurulmuş olup, planlanan tüm etkinlikler ileri bir tarihe ertelenmiştir. 

Siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın bu zor zamanlarda yanında olduğumuzu tekrar hatırlatır, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

BNP Paribas Finansal Kiralama A.Ş.